Profil školy

Poslaním školy je poskytovať základné vzdelanie, výchovu a prípravu žiakov na ďalšie štúdium a prax. Dôraz klásť na vytváranie pozitívnej atmosféry a                     prežívanie pocitu úspechu.

Škola sa snaží vytvárať priaznivé podmienky pre slobodný a tvorivý prejav detí, rozvíjať ich talent a schopnosti,  základné komunikačné, pohybové a sociálne zručnosti.

Hlavným cieľom práce školy je umožniť žiakom získať také vzdelanie a  kompetencie, ktoré by im v budúcnosti umožnili uplatniť sa na trhu práce a úspešne sa realizovať v živote.